King's Bounty Game of the Year

25.01.2011, Komentarzy: 7, autor MiB

Cedega, polski dystrybutor King`s Bounty, planuje zbiorcze wydanie gry King's Bounty: Legenda wraz ze wszystkimi dodatkami już w pierwszym kwartale tego roku. Przy tej okazji zaprasza wszystkich graczy do współpracy - wystarczy przygotować (korzystając z nowiutkiego edytora map) kampanię i wysłać do dystrybutora. Najlepsze z nich zostaną dołączone do oficjalnego wydania gry, zaś ich autorzy wynagrodzeni. Poniżej oficjalna informacja prasowa z Cenegi oraz filmik prezentujący możliwości edytora map:

King's Bounty: Game of the Year Edition zawierać będzie:

King's Bounty: Legenda to pierwsza część serii, która łączy w sobie wiele różnych gatunków gier. Zabawa w grze podzielona została na dwa tryby. Zwiedzanie świata odbywa się w czasie rzeczywistym, natomiast bitwy toczą się w systemie turowym na planszy podzielonej na kilkadziesiąt heksów.

King's Bounty: Wojownicza Księżniczka to kolejna część gry oferująca nam mnóstwo nowości m. in. możliwość podróżowania latającymi stworzeniami, a także awansu naszej walecznej postaci powyżej 50 poziomu! Dzięki temu żaden Wiertacz ani Gremlin nie będzie nam straszny! Oprócz tego będziemy mieli dużo obszerniejsze drzewko umiejętności do zagospodarowania oraz nagrody za rozwiązane misje w postaci medali, które znacznie ulepszą naszą postać! W grze napotkamy różne ciekawe nowe obiekty!

King's Bounty: Nowe Światy- zawiera oficjalny pakiet dodatków, który poza trzema nowymi kampaniami zawiera rozbudowany edytor gry, dzięki któremu zabawa wydłuża się o wiele godzin. W kampanii "Marszu orków" zapolujesz na potężnego wroga prowadzącego hordy orków przez ziemie Teany. Następnie wcielisz się w najemnika Arthura, który przybywa do świata Litan, by zmierzyć się z bandą straszliwych bossów i zostać "Mistrzem areny". Wreszcie wróć do Darionu, gdzie księżniczka Amelia, w towarzystwie swego wiernego smoka, stawia czoła wyzwaniu, które przyniesie jej tytuł "Obrońcy korony".

Całkowicie nowe mapy stworzone w edytorze King's Bounty- na płycie z grą znajdą się zwycięskie prace w konkursie na najlepsze mapy zrobione w edytorze, które zapewnią zabawę na długie godziny.

Komentarze

 1. Dagon 25.01.2011

  Po prostu bajka! Oby w ten w H6 był chociaż w połowie tak przyjazny :)

 2. Irydus 25.01.2011

  :O Jaka zajebista muzyka, to jest soundtrack z King's Bounty?

 3. Avonu 25.01.2011

  Tak

 4. Irydus 25.01.2011

  normalnie, aż sobie kupię, choćby i mi na kompie gra ruszyć nie miała, to chociaż muzykę będę miał :D

 5. Winke 26.01.2011

  Prawda.:D Muzyka jest zajebiaszcza.:P

 6. Infero 26.01.2011

  Super gierka!
  Edytor widzę po raz pierwszy i zgadzam się z Wami, że jest bardzo przejrzysty w obsłudze.

 7. Lekore 27.01.2011

  Nigdy nie grałem w KB, ale... edytor ma niesamowite funkcje. Gdyby miał system skryptów taki jak w Heroes IV to byłby boski.