Nowiny

Zapowiedź King's Bounty: Nowe Światy

23.08.2010, Komentarzy: 4, autor Enleth

Od kilku dni dociekliwi mieszkańcy Jaskini Behemota zaobserwować mogli nietypowe zjawisko u wrót Pałacu Imperialnego - grupy opuszczających go wspólnie o wszelkich porach dnia i nocy, to znów powracających z odpowiedziami posłańców w całkowicie różnych barwach. Byli wśród nich wysłannicy sprzymierzonej Kwasowej Groty, sędziów na arenach Legend Heroes, World of Heroes oraz Hall of War a nawet emisariusze kompanii handlowej zwanej Cenegą. Dzisiejszego ranka zaś przybył powóz tej ostatniej, pod strażą i w eskorcie Pretorii. O czym rozmawiano, co przywieziono? Jakby w odpowiedzi na te pytania, zjawił się herold z pokaźnym afiszem i jął przybijać go do tablicy ogłoszeń...

Na premierę Heroes VI przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku, tymczasem zbliża się wrześniowe wydanie polskiej wersji King's Bounty: Nowe Światy, najnowszej odsłony gry dzielącej wspólną historię z serią Heroes of Might and Magic.

To jednak nie jedyna niespodzianka, a i ta nie będzie ostatnią - w ramach współpracy z Cenegą podjętej przez Jaskinię Behemota, Kwasową Grotę, Legendy Heroes, Hall of War i World of Heroes otrzymaliśmy kody promocyjne dające zniżkę w trwającej właśnie przedsprzedaży gry.

Czym więc są Nowe Światy?...

czytaj więcej

Archiwum