Nowiny

Konkurs King's Bounty

30.12.2010, Komentarzy: 0, autor MiB

W ramach promocji zbliżającej się premiery gry King`s Bounty: Game of the Year (pakietu zawierającego podstawową wersję gry oraz oba dodatki) Cenega ogłosiła konkurs na stworzenie scenariusza do Nowych Światów, drugiego dodatku do gry. Najlepsze mapy zostaną dodane do wydania GotY.

Prace można nadsyłać do 23 stycznia, a wszelkie dodatkowe informacje oraz regulamin konkursu dostępny jest na polskiej oficjalnej stronie gry.

czytaj więcej

Świąteczne Wyprzedaże

29.12.2010, Komentarzy: 0, autor MiB

Koniec roku to tradycyjnie czas wyprzedaży, nie inaczej jest w świecie gier elektronicznych. Cenega przygotowała dla graczy promocję gier z serii King`s Bounty i tak Kings Bounty Nowe Światy (PC) możemy kupić w cenie 80zł, zaś Kings Bounty Wojownicza Księżniczka: Pakiet Dodatków (PC) (wymaga dodatku Wojownicza Księżniczka) to wydatek rzędu 30zł.
Jednak gracze, którym pudełko nie jest potrzebne do szczęścia, a porozumiewanie się w języku Szekspira (lub Dostojewskiego) nie nastręcza trudności powinni zainteresować się promocją Steam, gdzie z 7.5€ (czyli jakieś 30zł) możemy stać się posiadaczami Platynowej Edycji King`s Bounty. W skład tego pakietu wchodzą Legenda (podstawowa wersja gry) oraz dodatki: Wojownicza Księżniczka i Nowe Światy. Ta promocja jest jednak mocno ograniczona czasowo i kończy się dziś (29 grudnia) o 19:00. Dla osób zainteresowanych dodam, że na Steam można płacić za pomocą PayPal, "wypukłymi" kartami kredytowymi lub popularną kartą z deflinkiem wydawaną przez mBank.

czytaj więcej

Archiwum